Mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon    880 206 168

Fach-Bud – informacje o firmie

Fach-Bud to firma dekarska z Lubonia. Usługi świadczymy zarówno na terenie miasta, w którym mamy swoją siedzibę, jak i w Poznaniu oraz innych okolicznych miejscowościach województw wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego. Właścicielem firmy jest Sebastian Ludwiczak, który od wielu lat kieruje zespołem wyspecjalizowanych fachowców i oferuje profesjonalne usługi z zakresu budowy, naprawy i remontów dachów. Stosujemy sprawdzone techniki budowy konstrukcji oraz różnorodne materiały, takie jak dachówki ceramiczne, blachodachówki czy papa termozgrzewalna. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników, którzy są odpowiednio przeszkoleni w zakresie wszelkich pokryć i napraw dachowych.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, a materiały oraz sprzęt, z którego korzystamy, mają odpowiednie certyfikaty i atesty. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie prace są przeprowadzane w sposób całkowicie bezpieczny i zgodny z wszelkimi normami.

 

Mierzenie i odznaczanie

 

Jakie prace wykonujemy dla naszych Klientów?

Zajmujemy się montażem dachów od podstaw, kompleksowymi renowacjami oraz naprawami, a także innymi, drobnymi pracami dekarskimi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dach, nad którym pracujemy, był w efekcie odpowiednio zabezpieczony, trwały i odporny na wszelkie zagrażające mu warunki zewnętrzne, zwłaszcza atmosferyczne. Jako specjaliści zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby dach był mocny, stabilny i miał odpowiednio wykonaną izolację. Uchroni go to zarówno przed wilgocią, jak i zimnem wpadającym do wnętrza domu.

Gwarantujemy naszym Klientom staranne, wysokojakościowe prace, nawet przy realizacji trudnych oraz dużych zleceń. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu dodatkowych informacji, a także podpowiemy najlepsze i najbardziej opłacalne w Państwa sytuacji rozwiązania.